PEDAGOG SZKOLNY

Gimnazjum nr 25 oferuje opiekę psychologiczno-pedagogiczną w zakresie:

1. Poradnictwa dla uczniów i rodziców (Klub Rodzica).
  2. Współpracy z rodzicami i nauczycielami w celu ujednolicania oddziaływań wychowawczych domu i szkoły.
  3. Konsultacji i współpracy z nauczycielami.
  4. Interwencji w sprawach uczniów niedostosowanych i sprawiających trudności wychowawcze.
  5. Opieki socjalnej (dożywianie, podręczniki, paczki świąteczne).
  6. Kontaktów z instytucjami i osobami współdziałającymi ze szkołą takimi jak: Poradnia Zdrowia Psychicznego-Gd. Gospody; Szpital Psychiatryczny Gd. Srebrniki; Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie; Zespól Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych; Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr l w Gdańsku; Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
  7. Współpracy z instytucjami realizującymi programy profilaktyki zagrożeń społecznych Kom. Profilaktyki Straży Miejskiej; Ośrodek Terapii Dzieci i Młodzieży w Gdańsku, Gdański Ośrodek Profilaktyki Uzależnień, Mrowisko, Sąd Rodzinny, Policja.
  8. Indywidualnej stałej opieki psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów i rodziców.
  9. Terapii pedagogicznej, reedukacji.
  10. Działalności świetlicy socjoterapeutycznej.
  11. Gimnazjum nr 25 współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 w Gdańsku.

Kolejnym celem wychowania jest umożliwienie dziecku polubienia i zaakceptowania siebie oraz zdobycia poczucia własnej wartości.

Bogusław Śliwerski

Pedagog szkolny – Elżbieta Miksa
58 341 4915 w. 28
e.miksa.gim25@onet.eu

Godziny pracy:
Poniedziałek: 11:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 13:00
Środa: 08:00 - 13:00
Czwartek: 08:00 - 13:00
Piątek: 08:00 - 13:00

• Elżbieta Miksa
  • 01/02/2017
  • Gimnazjum nr 25
  • 19/09/2016

I KONFERENCJA Z CYKLU GDAŃSKA AKADEMIA RODZICA

Szanowni Państwo.
Będzie nam miło gościć Was i Waszych współpracowników na pierwszej i inicjującej dalsze koalicyjne działania naszej Fundacji, Konferencji, jaką organizujemy już 3 października br. w Nowym Ratuszu. Zaproszenie w załączeniu.

Krzysztof Sarzała

Zaproszenie Lekcje z ZUS Młodość bez procentów Młodość bez procentów - plakat 1 Młodość bez procentów - plakat 2