X LO
Kreatywna Edukacja

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku jest szkołą kreatywnych umysłów, która wspiera w rozwoju i wychowuje do szczęścia.

Więcej..

Doradztwo zawodowe

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku zajęcia doradztwa zawodowego odbywają się na każdym poziomie kształcenia to znaczy w klasach piewszych, drugich i trzecich.

Więcej..

Współpraca z UE

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku realizowane są międzynarodowe projekty w ramach europejskiego programu Erasmus+ oraz eTwinning.

Więcej..

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I PRZYSŁUGUJĄCE IM UPRAWNIENIA

ROK SZKOLNY 2016/2017
NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA NAZWA KONKURSU OSIĄGNIĘCIE UPRAWNIENIA OPIEKUN
Borowski Jan IC Pomorska Liga
Zadaniowa
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Hajderek Krzysztof IIIE Pomorska Liga
Zadaniowa
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Hang Mikołaj IIIE Pomorska Liga
Zadaniowa
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Walkiewicz Weronika IIB Olimpiada Wiedzy
o Gdańsku
finalistka 2 punktów do naboru Bednarz Jolanta
Przybylska Jadwiga IIB Olimpiada Wiedzy
o Gdańsku
finalistka 2 punktów do naboru Bednarz Jolanta
Binkiewicz Weronika IIA Olimpiada Wiedzy
o Gdańsku
finalistka 2 punktów do naboru Bednarz Jolanta
Scharner Aleksandra IA Wielki Maraton
Czytelniczy
finalistka 5 punktów do naboru Gala Cecylia
Lista 21 uczennic IX Otwarte Mistrzostwa
Mazowsza Cheerleaders 2017
I miejsce 3 punkty do naboru Alicja Płonka
Artur Cichuta
Lista 31 uczennic Mistrzostwa Polski
Cheerleaders 2017
II/III miejsce 2/3 punkty do naboru Alicja Płonka
Artur Cichuta
Sulski Marcin IB Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w pływaniu
IV miejsce
kat. 100 m
stylem zmiennym
2 punkty przy naborze -
Sulski Marcin IB Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w pływaniu
I miejsce
kat. E/M
2 punkty przy naborze -
Farasiewicz Monika Halowe Mistrzostwa
Województwa Młodzików
w biegu na 60 m
I miejsce 2 punkty przy naborze -
Farasiewicz Monika Mistrzostwa Polski
Młodzików
XIV miejsce - -
Farasiewicz Monika Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików
Bydgoszcz
V miejsce 3 punkty przy naborze -
Farasiewicz Monika Mistrzostwa Województwa
Młodzików
Starogard Gdański
I miejsce 2 punkty przy naborze -
Tubis Julia IIIE Ogólnopolska Olimpiada
Olimpus z chemii
laureatka 5 punktów przy naborze Czarnobaj Katarzyna
Kopeć Hanna IIIE Ogólnopolska Olimpiada
Olimpus z chemii
laureatka 5 punktów przy naborze Czarnobaj Katarzyna
Dudzińska Jagoda IIIC Ogólnopolska Olimpiada
Olimpus z chemii
laureatka 5 punktów przy naborze Czarnobaj Katarzyna
Rzeczyc Aleksandra IIG Ogólnopolska Olimpiada
Olimpus z chemii
laureatka 5 punktów przy naborze Zwiefka Dorota
Wiśniewska Wiktoria IIIA Kuratoryjny konkurs
z biologii
finalistka 10 punktów przy naborze Prabucka Małgorzata
Reinholz Agnieszka IIIC Kuratoryjny konkurs
z biologii
finalistka 10 punktów przy naborze Prabucka Małgorzata
Tubis Julia IIIE Kuratoryjny konkurs
z biologii
finalistka 10 punktów przy naborze Kadłubowska-Mruk Sylwia
Ramotowska Maria IIIE Kuratoryjny konkurs
z biologii
finalistka 10 punktów przy naborze Kadłubowska-Mruk Sylwia
Raczkowski Mateusz IIIE Kuratoryjny konkurs
z biologii
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Kadłubowska-Mruk Sylwia
Farasiewicz Monika Gdańska Gimnazjada
w Lekkoatletyce
Złoty medal w biegu
na 300 metrów
- -
Farasiewicz Monika Gdańska Gimnazjada
w Lekkoatletyce
Złoty medal w biegu
na 100 metrów
- -
Raczkowski Mateusz IIIE Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Południewski Jan IIF Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Kindler Karolina IIIF Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Grybek Igor IIF Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Gajkowski Marcin IIIF Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Falkowska Emilia IIA Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Borowski Jan IC Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Hang Mikołaj IIIE Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Kiciński Gabriel IIIE Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Hajderek Krzysztof IIIE Pomorskie Mecze
Matematyczne
I miejsce 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Hajderek Krzysztof IIIE XVI Liga
Matematyczna
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Hang Mikołaj IIIE XVI Liga
Matematyczna
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Kiciński Gabriel IIIE XVI Liga
Matematyczna
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Maśniak Iga IIIG Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(II eliminacja
do Mistrzostw Polski)
II miejsce w układach
III miejsce w walkach
3 punkty do naboru Wołosz Marcin
Labudda Kornelia IIG Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(II eliminacja
do Mistrzostw Polski)

I miejsce w walkach
3 punkty do naboru Wołosz Marcin
Labudda Kornelia IIG Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(I eliminacja
do Mistrzostw Polski)
I miejsce w układach
I miejsce w technikach
specjalnych
I miejsce w walkach
3 punkty do naboru Wołosz Marcin
Graczyk Karolina IIG Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(I eliminacja
do Mistrzostw Polski)
I miejsce w technikach
specjalnych
II miejsce w walkach
3 punkty do naboru Wołosz Marcin
Zieliński Jakub IIG Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
II miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Boczoń Michał IIIG Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
II miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Maśniak Iga IIIE Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
III miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Nadgrabski Julian IC Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
III miejsce w układach
II miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Stalka Marcel IC Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
III miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Sobczuk Jakub IC Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
I miejsce w układach
II miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Sobczuk Mikołaj IC Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
III miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Wawryn Alicja IC Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
I miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Wincel Karina IC Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
III miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Labudda Kornelia IIG Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
III miejsce w układach
II miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Graczyk Karolina IIID Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w taekwon-do
ITF
III miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
2 punkty do naboru Wołosz Marcin
Pietrowski Tomasz IIF Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Krems Paulina
Południewski Jan IIF Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Krems Paulina
Cacha Maciej IB Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Czerniecka Agata
Szczepańska Natalia IA Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureatka 5 punktów do naboru Czerniecka Agata
Scharner Aleksandra IA Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureatka 5 punktów do naboru Czerniecka Agata
Kaim Emilia IA Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureatka 5 punktów do naboru Czerniecka Agata
Gacki Szymon IA Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Czerniecka Agata
Falkowski Marcin IA Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Czerniecka Agata
Stalka Marcel IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Pawlicki Dominik IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Orłowski Jakub IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Olszewski Krzysztof IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Muszyńska Maria IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureatka 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Murawski Michał IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Kozik Sławomir IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Szulc Wojciech IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Borowski Jan IC Olimpiada z Matematyki
Olimpus
laureat 5 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Urbaniak Dominika IIB Olimpiada J.Polskiego
Olimpus
laureatka 5 punktów do naboru Zbonik Diana
Szablewska Wiktoria IIA Olimpiada J.Polskiego
Olimpus
laureatka 5 punktów do naboru Mateja Elżbieta
Raczkowski Mateusz IIIE Olimpiada J.Angielskiego
dla Gimnazjalistów
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z egzaminu
gimnazjalnego
z j.angielskiego
Zegarlińska Magdalena
Styła Agnieszka
Balasubramanian Aryan IB Olimpiada J.Angielskiego
dla Gimnazjalistów
finalista Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z egzaminu
gimnazjalnego
z j.angielskiego
Barańska Hanna
Lewandowski Maksymilian IA Olimpiada J.Angielskiego
dla Gimnazjalistów
finalista Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z egzaminu
gimnazjalnego
z j.angielskiego
Styła Agnieszka
Rzeczyc Aleksandra IIG Kuratoryjny Konkurs
chemiczny
finalistka 10 punktów przy naborze Zwiefka Dorota
Kopeć Hanna IIIE Kuratoryjny Konkurs
chemiczny
finalistka 10 punktów przy naborze Czarnobaj Katarzyna
Śledziewski Dominik IIIF Kuratoryjny Konkurs
chemiczny
finalista 10 punktów przy naborze Czarnobaj Katarzyna
Kiciński Gabriel IIIE Kuratoryjny Konkurs
chemiczny
finalista 10 punktów przy naborze Czarnobaj Katarzyna
Skrzypek Emilia IIIC Kuratoryjny Konkurs
z historii
laureatka Przyjęta do wybranej szkoły
i zwolniona z danego
zakresu części egzaminu
Gulińska Magdalena
Marszalec Adam IIIE Kuratoryjny Konkurs
z historii
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Bednarz Jolanta
Jakubik Alicja Wojewódzki Konkurs
"Mój region"
laureatka - Kułakowski Mariusz
Kapica Julia IIID Wojewódzki Konkurs
"Mój region"
laureatka - Kułakowski Mariusz
Szablewska Wiktoria IIA Wojewódzki Konkurs
Literacki
'Pod ojczystym niebem'
II miejsce - Mateja Elżbieta
Scharner Aleksandra IA Wojewódzki Konkurs
Literacki
'Pod ojczystym niebem'
I miejsce - Mateja Elżbieta
Tomaszewicz Kinga IB Halowe Mistrzostwa
Polski w łucznictwie
sportowym
I miejsce - -
Szerszon Julia IIID VII Konkurs
Piosenki Obcojęzycznej
„Singing Island 2017”
Grand Prix - Polanowska Daria
Sząszor Weronika IIID VII Konkurs
Piosenki Obcojęzycznej
„Singing Island 2017”
Grand Prix - Polanowska Daria
Jankowska Mila IIID VII Konkurs
Piosenki Obcojęzycznej
„Singing Island 2017”
Grand Prix - Polanowska Daria
Kiciński Gabriel IIIE Kuratoryjny konkurs
z fizyki
finalista 10 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Hang Mikołaj IIIE Kuratoryjny konkurs
z fizyki
finalista 10 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Hajderek Krzysztof IIIE Kuratoryjny konkurs
z fizyki
finalista 10 punktów do naboru Szajdziuk Ewelina
Falkiewicz Kacper IIA Wojewódzko-Metropolitalny
konkurs biblijny
awans do rejonu - Sas Barbara
Kiciński Gabriel IIIE Wojewódzko-Metropolitalny
konkurs biblijny
awans do rejonu - Sas Barbara
Jendrzejewska Wiktoria IIIG Wojewódzko-Metropolitalny
konkurs biblijny
awans do rejonu - Sas Barbara
Kiciński Gabriel IIIE XII Olimpiada
Matematyczna
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Szajdziuk Ewelina
Olszak Kuba IIIE Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Zegarlińska Magdalena
Styła Agnieszka
Wiercziński Bartosz IIIE Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
finalista 10 punktów przy naborze Zegarlińska Magdalena
Styła Agnieszka
Sztormowski Igor IIIE Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
finalista 10 punktów przy naborze Zegarlińska Magdalena
Styła Agnieszka
Ramotowska Maria IIIE Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
finalistka 10 punktów przy naborze Zegarlińska Magdalena
Raczkowski Mateusz IIIE Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Zegarlińska Magdalena
Styła Agnieszka
Kozak Filip IIIE Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Kalużna Maria
Zegarlińska Magdalena
Styła Agnieszka
Klimkiewicz Zuzanna IIIE Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
finalistka 10 punktów przy naborze Kalużna Maria
Zegarlińska Magdalena
Hajderek Krzysztof IIIE Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
finalista 10 punktów przy naborze Kalużna Maria
Głuszek Oliwer IIB Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
finalista 10 punktów przy naborze Zegarlińska Magdalena
Balasubramanian Aryan IB Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
finalista 10 punktów przy naborze Barańska Hanna
Falkowska Emilia IIA Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
finalistka 10 punktów przy naborze Kalużna Maria
Styła Agnieszka
Falkowska Emilia IIA Kuratoryjny konkurs
języka niemieckiego
finalistka 10 punktów przy naborze Barańska Hanna
Małkowska Barbara IIIF Kuratoryjny konkurs
z j.polskiego
finalistka 10 punktów przy naborze Zbonik Diana
Urbaniak Dominika Kuratoryjny konkurs
z j.polskiego
finalistka 10 punktów przy naborze Zbonik Diana
Jocz Mateusz IIIE Kuratoryjny konkurs
z j.polskiego
finalista 10 punktów przy naborze Zbonik Diana
Ramotowska Maria IIIE Kuratoryjny konkurs
z j.polskiego
laureatka Przyjęta do wybranej szkoły
i zwolniona z danego
zakresu części egzaminu
Zbonik Diana
Olszewski Krzysztof IC VII Wojewódzki Konkurs
historyczny "Sierpień 1980"
finalista - Bednarz Jolanta
Jendrzejewska Wiktoria IIIG Wojewódzki Konkurs
wiedzy religijnej
wyróżnienie - Niemkiewicz Magdalena
Kindler Karolina IIIF Mistrzostwa Gdańska
w szachach drużynowych
II miejsce - Płonka Marek JR
Krzemińska Olga IIIF Mistrzostwa Gdańska
w szachach drużynowych
II miejsce - Płonka Marek JR
Otolski Bartosz IIIF Mistrzostwa Gdańska
w szachach drużynowych
II miejsce - Płonka Marek JR
Wyziński Ignacy IIIF Mistrzostwa Gdańska
w szachach drużynowych
II miejsce - Płonka Marek JR
Kalinowski Hubert IC Konkurs
"Nazywam się Wrzeszcz"
wyróżnienie - Bednarz Jolanta
Wawryn Marcin IIIA Gimnazjalnej Olimpiady
Wiedzy o Społeczeństwie
awans do etapu
ogólnopolskiego
- Bednarz Jolanta
Marszalec Adam IIIE Gimnazjalnej Olimpiady
Wiedzy o Społeczeństwie
awans do etapu
ogólnopolskiego
- Bednarz Jolanta
Lista 9 uczniów Kuratoryjny konkurs
z fizyki
awans do rejonu - nauczyciele
fizyki
Falkowska Emilia IIA Kuratoryjny konkurs
geograficzny
finalistka 10 punktów przy naborze Łumianek Daniel
Kocięcka Zuzanna IIIE Kuratoryjny konkurs
geograficzny
finalistka 10 punktów przy naborze Łumianek Daniel
Ramotowska Maria IIIE Kuratoryjny konkurs
geograficzny
awans do rejonu - Łumianek Daniel
Olszak Kuba IIIE Kuratoryjny konkurs
geograficzny
awans do rejonu - Łumianek Daniel
Gajkowski Marcin IIIF Kuratoryjny konkurs
geograficzny
awans do rejonu - Łumianek Daniel
Hang Mikołaj IIIE XII Olimpiada
Matematyczna
awans do II etapu - Szajdziuk Ewelina
Kindler Karolina IIIE XII Olimpiada
Matematyczna
awans do II etapu - Krems Paulina
Lista 13 uczniów Kuratoryjny konkurs
z historii
awans do rejonu - nauczyciele
historii
Hang Mikołaj IIIE Kuratoryjny konkurs
matematyczny
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z danego zakresu
części egzaminu
Szajdziuk Ewelina
Hajderek Krzysztof IIIE Kuratoryjny konkurs
matematyczny
finalista 10 punktów przy naborze Szajdziuk Ewelina
Kiciński Gabriel IIIE Kuratoryjny konkurs
matematyczny
laureat Przyjęty do wybranej szkoły
i zwolniony z danego zakresu
części egzaminu
Szajdziuk Ewelina
Raczkowski Mateusz IIIE Kuratoryjny konkurs
matematyczny
finalista 10 punktów przy naborze Szajdziuk Ewelina
Sztormowski Igor IIIE Kuratoryjny konkurs
matematyczny
finalista 10 punktów przy naborze Szajdziuk Ewelina
Lista 29 uczniów Kuratoryjny konkurs
języka angielskiego
awans do rejonu - nauczyciele
języka angielskiego
Hang Mikołaj IIIE Kuratoryjny konkurs
informatyczny
finalista 10 punktów przy naborze Gondek Irena
Kozak Filip IIIE Kuratoryjny konkurs
informatyczny
awans do rejonu - Gondek Irena
Wysocki Oliver IIIG Kuratoryjny konkurs
informatyczny
finalista 10 punktów przy naborze Garczewska Ewa
Osińska Zuzanna IIF Kuratoryjny konkurs
języka polskiego
laureatka Przyjęta do wybranej szkoły
i zwolniona z danego
zakresu części egzaminu
Mateja Elżbieta
Falkowska Emilia IIA Kuratoryjny konkurs
języka polskiego
laureatka Przyjęta do wybranej szkoły
i zwolniona z danego
zakresu części egzaminu
Mateja Elżbieta
Szablewska Wiktoria IIA Kuratoryjny konkurs
języka polskiego
finalistka 10 punktów przy naborze Mateja Elżbieta
Binkiewicz Weronika IIA Kuratoryjny konkurs
języka polskiego
awans do rejonu - Mateja Elżbieta


ROK SZKOLNY 2015/2016
NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA NAZWA KONKURSU OSIĄGNIĘCIE UPRAWNIENIA OPIEKUN
15 Laureatek Grand Prix Polski
Mistrzostwa Mazowsza
Cheerleaders 2016
II miejsce 3 punkt przy naborze Alicja Płonka
Artur Cichuta
Ewelina Dańko- Zawicka
15 Laureatek Grand Prix Polski
Mistrzostwa Mazowsza
Cheerleaders 2016
I miejsce 3 punkt przy naborze Alicja Płonka
Artur Cichuta
Ewelina Dańko- Zawicka
15 Laureatek Mistrzostwa Gdańska
Cheerleaders 2016
II miejsce 1 punkt przy naborze Alicja Płonka
Artur Cichuta
Ewelina Dańko- Zawicka
7 Laureatek Mistrzostwa Gdańska
Cheerleaders 2016
I miejsce 1 punkt przy naborze Alicja Płonka
Artur Cichuta
Ewelina Dańko- Zawicka
16 Laureatek Mistrzostwa Gdańska
Cheerleaders 2016
I miejsce 1 punkt przy naborze Alicja Płonka
Artur Cichuta
Ewelina Dańko- Zawicka
Szablewska Wiktoria IA XXI Ogólnopolski
Konkurs Literacki
Wyróżnienie - Mateja Elżbieta
Podwysocka Oliwia IIIA Mistrzostwa Polski
Juniorów Młodszych
v w Taekwon-do ITF
I miejsce w układach
I miejsce w walkach
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Gudziak Aleksandra IIIB Mistrzostwa Polski
Juniorów Młodszych
v w Taekwon-do ITF
I miejsce w walkach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Mackiewicz Małgorzata IIIG Mistrzostwa Polski
Juniorów Młodszych
v w Taekwon-do ITF
III miejsce w walkach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Pietrzak Tomasz IIIF Mistrzostwa Polski
Juniorów Młodszych
v w Taekwon-do ITF
I miejsce w walkach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Wasilewski Łukasz IIIF Ogolnopolski Konkurs
Liga Matematyczna
I miejsce - Młynarczyk Urszula
Podwysocka Oliwia IIIA Mistrzostwa Europy Juniorów
w Taekwon-do ITF
III miejsce w walkach 4 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Podwysocka Oliwia IIIA Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(II eliminacja
do Mistrzostw Polski)
I miejsce w układach
I miejsce w walkach
III miejsce w technikach
specjalnych
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Gudziak Aleksandra IIIB Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(II eliminacja
do Mistrzostw Polski)
I miejsce w walkach
II miejsce w układach
I miejsce w technikach
specjalnych
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Mackiewicz Małgorzata IIIG Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(II eliminacja
do Mistrzostw Polski)
II miejsce w walkach
I miejsce w układach
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Pietrzak Tomasz IIIF Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(II eliminacja
do Mistrzostw Polski)
II miejsce w układach
I miejsce w walkach
I miejsce w technikach
specjalnych
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Gudziak Aleksandra IIIB Grand Prix Polski
Juniorów w Taekwon-do ITF
II miejsce w walkach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Mackiewicz Małgorzata IIIG Grand Prix Polski
Juniorów w Taekwon-do ITF
I miejsce w walkach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Pietrzak Tomasz IIIF Grand Prix Polski
Juniorów w Taekwon-do ITF
I miejsce w walkach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Pietrzak Tomasz IIIF Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(I eliminacja
do Mistrzostw Polski)
I miejsce w walkach
II miejsce w technikach
specjalnych
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Mackiewicz Małgorzata IIIG Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(I eliminacja
do Mistrzostw Polski)
II miejsce w walkach
I miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Gudziak Aleksandra IIIB Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(I eliminacja
do Mistrzostw Polski)
I miejsce w walkach
III miejsce w układach
III miejsce w technikach
specjalnych
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Podwysocka Oliwia IIIA Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Juniorów Młodszych
w Taekwon-do ITF
(I eliminacja
do Mistrzostw Polski)
I miejsce w walkach
II miejsce w technikach
specjalnych
3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Mackiewicz Małgorzata IIIG Puchar Polski Juniorów
w Taekwon-do ITF
III miejsce w walkach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Gudziak Aleksandra IIIB Puchar Polski Juniorów
w Taekwon-do ITF
III miejsce w układach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Podwysocka Oliwia IIIA Puchar Polski Juniorów
w Taekwon-do ITF
I miejsce w walkach 3 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Połomska Weronika 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
VI miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Paneńko Patrycja 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
VI miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Osmólska Natalia 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
VI miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Malinowska Natalia 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
VI miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Kliuba Bogdana 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
VI miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Kęsicka Agata 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
VI miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Jasionowska Natalia 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
VI miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Zander Marta 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Pleśniak Kamila 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Ostrowska Julia 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Olczak Angelika 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Marczak Julia 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Laskowska Sara 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Kulwikowska Paulina 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Kulczycka Zuzanna 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Jasińska Maja 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Jakubowska Wiktoria 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Jaks Marta 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Dytlof Zuzanna 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Długoszek Anna 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Budzik Nikola 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Aleksandrowicz Anastazja 1e Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
V miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Wojewoda Zuzanna 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Szymczak Wiktoria 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Szwaba Daria 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Mankiewicz Weronika 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Kuźniewska Wiktoria 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Bisikierska Klaudia 3c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Jagielska Ewa 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Łopaszyńska Natalia 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Kondracka Julia 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Markiewicz Paulina 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Motylewska Izabela 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Wiszniewska Paulina 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Pietras Katarzyna 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Lipińska Weronika 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Lepisz Natalia 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Jasińska Patrycja 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Chudzińska Natalia 2c Mistrzostwa Polski
Cheerleaders
II miejsce 3 punkty przy naborze Płonka Alicja
Cichuta Artur
Dańko-Zawicka Ewelina
Kiciński Gabriel 2e Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z fizyki Olimpus
laureat - Sorn Sylwia
Lucas Adrian 3f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z fizyki Olimpus
laureat - Sorn Sylwia
Reilly Phoebe 1b Olimpiada J.Angielskiego
dla Gimnazjalistów
laureatka Przyjęta do wybranej szkoły,
zwolniona z danego
zakresu części egzaminu
Styła Agnieszka
Haftka Agata 3e Olimpiada J.Angielskiego
dla Gimnazjalistów
laureatka Przyjęta do wybranej szkoły,
zwolniona z danego
zakresu części egzaminu
Styła Agnieszka
Mikołaj Janowski 2d XV Wojewódzki Konkurs
Twórczości Regionalnej
Dzieci i Młodzieży
"Mój Region"
III miejsce - Kułakowski Mariusz
Kindler Karolina 2f Mistrzostwa Polski
Juniorów w szachach
III miejsce - -
Słowiński Szymon 3f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Kasak Miłosz 3f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Gajkowski Marcin 2f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Kindler Karolina 2f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureatka - Młynarczyk Urszula
Kiciński Gabriel 2e Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Szumczyk Przemysław 1f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Krajewska Zuzanna 1b Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureatka - Miętka Małgorzata
Grybek Igor 1f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Kowalik Grzegorz 1c Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Miętka Małgorzata
Osińska Zuzanna 1f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureatka - Młynarczyk Urszula
Poniewierski Maciej 1f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Falkowska Emilia 1a Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureatka - Miętka Małgorzata
Południewski Jan 1f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Pietrowski Tomasz 1f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Miętka Małgorzata
Wyziński Ignacy 1f Ogólnopolska Olimpiada
Przedmiotowa
z Matematyki Olimpus
laureat - Młynarczyk Urszula
Jabłońska Katarzyna IIIB Ogólnopolski Konkurs
BARWY MORZA
III miejsce 3 punkty przy naborze Kułakowski Mariusz
Maćkiewicz Weronika IIIA Ogólnopolski Konkurs
Literacki
„Piórem Malowane” 2015
wyróżnienie - -
Kiciński Gabriel IIE Wojewódzki Konkurs
Biblijny
awans do rejonu - Sas Barbara
Grzegorz Kowalik IC Wojewódzki Konkurs
Biblijny
awans do rejonu - Sas Barbara
Marcin Gajkowski IIF Wojewódzki Konkurs
Biblijny
awans do rejonu - Sas Barbara
Dudzińska Jagoda IIC Wojewódzki Konkurs
Biblijny
awans do rejonu - Sas Barbara
Szablewska Wiktoria IA Wojewódzki Konkurs
Biblijny
awans do rejonu - Sas Barbara
Wiercziński Bartosz IIE IV Wojewódzki Konkurs
Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
"American Dream"
laureat (4 miejsce) 5 punktów przy naborze Budzyńska - Ślimak Kamila
Raczkowski Mateusz IIE IV Wojewódzki Konkurs
Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
"American Dream"
laureat (4 miejsce) 5 punktów przy naborze Budzyńska - Ślimak Kamila
Falkowska Emilia IA Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną ortografią
na co dzień"
awans do II etapu - Mateja Elżbieta
Marzecka Julia IIIE Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną ortografią
na co dzień"
Wyróżnienie - Mateja Elżbieta
Sicińska Maria IIIE Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną ortografią
na co dzień"
awans do II etapu - Mateja Elżbieta
Osowska Patrycja IIIE Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną ortografią
na co dzień"
awans do II etapu - Mateja Elżbieta
Mączyńska Paulina IIIE Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną ortografią
na co dzień"
awans do II etapu - Mateja Elżbieta
Dudkowska Julia IIIE Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną
na co dzień"
awans do II etapu - Mateja Elżbieta
Haftka Agata IIIE Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną
na co dzień"
awans do II etapu - Mateja Elżbieta
Binkiewicz Weronika IA Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną
na co dzień"
awans do II etapu - Mateja Elżbieta
Falkowska Emilia IA Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną
na co dzień"
Wyróżnienie - Mateja Elżbieta
Binkiewicz Weronika IA Międzyszkolny Konkurs Literacki
”Czas szkoły czas dojrzewania”
laureatka - Mateja Elżbieta
Falkowska Emilia IA Kuratoryjny Konkurs
z j. niemieckiego
finalistka 7 punktów przy naborze Słaba Katarzyna
Leśniak Clara IC Kuratoryjny Konkurs
z j. niemieckiego
laureatka Przyjęta do wybranej szkoły,
zwolniona z danego
zakresu części egzaminu
Słaba Katarzyna
Wiśniewska Wiktoria IIA Kuratoryjny Konkurs
z biologii
awans do rejonu - Prabucka Małgorzata
Lucas Adrian IIIF Kuratoryjny Konkurs
z biologii
finalista 7 punktów przy naborze Prabucka Małgorzata
Wojtyra Krzysztof IIIF Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
finalista 7 punktów przy naborze Sorn Sylwia
Słowiński Szymon IIIF Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
awans do rejonu - Sorn Sylwia
Kasak Miłosz IIIF Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
awans do rejonu - Sorn Sylwia
Wasilewski Łukasz IIIF Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Sorn Sylwia
Gruszecki Mikołaj IIIA Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
awans do rejonu - Sorn Sylwia
Hang Mikołaj IIE Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
awans do rejonu - Szajdziuk Ewelina
Kiciński Gabriel IIE Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Szajdziuk Ewelina
Piórkowski Bartłomiej IIIE Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
finalista 7 punktów przy naborze Szajdziuk Ewelina
Franceson Julia IIIE Kuratoryjny Konkurs
z fizyki
awans do rejonu - Szajdziuk Ewelina
Lucas Adrian IIIF Kuratoryjny Konkurs
z chemii
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Franciszkowicz - Żuk Marta
Kasak Miłosz IIIF Kuratoryjny Konkurs
z chemii
finalista 7 punktów przy naborze Franciszkowicz - Żuk Marta
Słowiński Szymon IIIF Kuratoryjny Konkurs
z chemii
awans do rejonu - Franciszkowicz - Żuk Marta
Wasilewski Łukasz IIIF Kuratoryjny Konkurs
z chemii
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Franciszkowicz - Żuk Marta
Wasilewski Łukasz IIIF Kuratoryjny Konkurs
z matematyki
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Młynarczyk Urszula
Kasak Miłosz IIIF Kuratoryjny Konkurs
z matematyki
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Młynarczyk Urszula
Kiciński Gabriel IIE Kuratoryjny Konkurs
z matematyki
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Szajdziuk Ewelina
Franceson Julia IIIE Kuratoryjny Konkurs
z matematyki
awans do rejonu - Szajdziuk Ewelina
Świetliński Dawid IA Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Budzyńska-Ślimak Kamila
Styła Agnieszka
Żebrowski Adrian IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
finalista 7 punktów przy naborze Styła Agnieszka
Falkowska Emilia IA Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Kalużna Maria
Styła Agnieszka
Gajkowski Marcin IIF Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Wawrzyniak Alicja
Głuszek Oliwer IB Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Budzyńska-Ślimak Kamila
Styła Agnieszka
Gruszecki Mikołaj IIIA Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Kotowicz Sylwia
Haftka Agata IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Styła Agnieszka
Hajderek Krzysztof IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Kalużna Maria
Janiak Konstancja IIA Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Styła Agnieszka
Kasak Miłosz IIIF Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Wawrzyniak Alicja
Klimkiewicz Zuzanna IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Budzyńska-Ślimak Kamila
Kochanowska Martyna IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
finalistka 7 punktów przy naborze Kalużna Maria
Styła Agnieszka
Koszela Martyna IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Kalużna Maria
Kozak Filip IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Kalużna Maria
Budzyńska-Ślimak Kamila
Majcherczyk Helena IIIA Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Wawrzyniak Alicja
Marzecka Julia IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Budzyńska-Ślimak Kamila
Mazurkiewicz Jakub IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Budzyńska-Ślimak Kamila
Moenert Eryk IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Styła Agnieszka
Mróz Łukasz IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Budzyńska-Ślimak Kamila
Olszak Kuba IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
finalista 7 punktów przy naborze Budzyńska-Ślimak Kamila
Raczkowski Mateusz IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
finalista 7 punktów przy naborze Budzyńska-Ślimak Kamila
Ramotowska Maria IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
finalistka 7 punktów przy naborze Budzyńska-Ślimak Kamila
Reilly Phoebe IB Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Styła Agnieszka
Sztormowski Igor IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Budzyńska-Ślimak Kamila
Świąder Aleksandra IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Styła Agnieszka
Wiercziński Bartosz IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
finalista 7 punktów przy naborze Budzyńska-Ślimak Kamila
Ząbek Filip IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Styła Agnieszka
Żółciak Natalia IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
finalistka 7 punktów przy naborze Styła Agnieszka
Żyrek Natalia IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.angielskiego
awans do rejonu - Styła Agnieszka
Andres Tymoteusz IIIB Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Czyż Magdalena IA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Mateja Elżbieta
Falkowska Emilia IA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
laureatka Przyjęta do wybranej szkoły,
zwolniona z danego
zakresu części egzaminu
Mateja Elżbieta
Gancewska Karolina IB Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Grad Julia IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Mateja Elżbieta
Gurin Natalia IIA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Hajderek Krzysztof IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Jazłowińska Klaudia IIA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Jocz Mateusz IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Kiciński Gabriel IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Kochanowska Martyna IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Kodlewicz Marta IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Koszela Martyna IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Kowalewska Teresa IIIA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Jabłońska Alicja
Kurasińska Natalia IIIG Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Lewandowska Klaudia IIA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Ludwiczak Agata IIA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Małkowska Barbara IIF Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
finalistka 7 punktów przy naborze Jabłońska Alicja
Wiśniewska Wiktoria IIA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Marzecka Julia IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Mateja Elżbieta
Mączyńska Paulina IIIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Mateja Elżbieta
Raciński Dominik IIIB Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Ramotowska Maria IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
finalistka 7 punktów przy naborze Zbonik Diana
Rynkowska Monika IIF Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Jabłońska Alicja
Szablewska Wiktoria IA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Mateja Elżbieta
Siemiątkowski Jakub IIIB Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Stankiewicz Natalia IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Stolc Emilia IIA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Szyling Marta IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Tubis Julia IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Węgrzyn Anna IIA Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Laskowska Katarzyna
Zarzycka Nikola IIE Kuratoryjny Konkurs
z j.polskiego
awans do rejonu - Zbonik Diana
Wasilewski Łukasz IIIF Olimpiada Matematyczna
Gimnazjalistów
laureat Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Młynarczyk Urszula
Kindler Karolina IIF Olimpiada Matematyczna
Gimnazjalistów
awans do II etapu - Młynarczyk Urszula
Kiciński Gabriel IIE Olimpiada Matematyczna
Gimnazjalistów
finalista Przyjęty do wybranej szkoły,
zwolniony z danego
zakresu części egzaminu
Szajdziuk Ewelina
Hang Mikołaj IIE Olimpiada Matematyczna
Gimnazjalistów
awans do II etapu - Szajdziuk Ewelina
Gajkowski Marcin IIF Kuratoryjny Konkurs
z geografii
finalista 7 punktów przy naborze Łumianek Daniel
Olszak Kuba IIE Kuratoryjny Konkurs
z geografii
finalista 7 punktów przy naborze Łumianek Daniel
Kocięcka Zuzanna IIE Kuratoryjny Konkurs
z geografii
finalistka 7 punktów przy naborze Łumianek Daniel
Natalia Cichocka IIIA Kuratoryjny Konkurs
z geografii
finalistka 7 punktów przy naborze Łumianek Daniel
Kozak Filip IIE Kuratoryjny Konkurs
z geografii
awans do rejonu - Łumianek Daniel
Ramotowska Maria IIE Kuratoryjny Konkurs
z geografii
awans do rejonu - Łumianek Daniel
Rusin Piotr IIIE Kuratoryjny Konkurs
z informatyki
finalista 7 punktów przy naborze Gondek Irena
Mackiewicz Małgorzata IIIG Międzynarodowy Turniej Mazovia
Masters Cup
III miejsce w walkach 4 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Miesikowski Michał IIIF Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
I miejsce techniki specjalne
III miejsce układy
2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Gordon Szymon IIB Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
III miejsce układy
III miejsce techniki specjalne
2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Boczoń Michał IIG Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
III miejsce układy 2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Hajderek Krzysztof IIE Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
II miejsce układy 2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Pietrzak Tomasz IIIF Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
II miejsce układy, III miejsce walki 2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Banaś Natalia IIG Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
III miejsce techniki specjalne
III miejsce układy
2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Graczyk Karolina IID Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
I miejsce techniki specjalne
II miejsce układy
2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Labudda Kornelia IG Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
I miejsce układy 2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Krefft Roksana IIIG Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
III miejsce układy
III miejsce walki
2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Mackiewicz Małgorzata IIIG Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
I miejsce układy
II miejsce walki
2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Gudziak Aleksandra IIIB Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
II miejsce w walkach 2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Podwysocka Oliwia IIIA Mistrzostwa Województwa
Pomorskiego w Taekwon-do ITF
I miejsce w walkach
I miejsce w układach
2 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Podwysocka Oliwia IIIA Międzynarodowy Turniej Mazovia
Masters Cup
I miejsce w walkach
II miejsce w układach
4 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Podwysocka Oliwia IIIA Mistrzostwa Europy Juniorów
w Taekwon-Do ITF
III miejsce 4 punkty przy naborze Wołosz Marcin
Falkowska Emilia IA Multitest 2015 język angielski laureatka (1 miejsce) - Kalużna Maria
Raczkowski Mateusz IIE Multitest 2015 język angielski laureat (1 miejsce) - Budzyńska-Ślimak Kamila
Głuszek Oliwer IB Multitest 2015 język angielski laureat (4 miejsce) - Budzyńska-Ślimak Kamila
Mróz Łukasz IIE Multitest 2015 język angielski laureat (5 miejsce) - Budzyńska-Ślimak Kamila
Sztormowski Igor IIE Multitest 2015 język angielski laureat (7 miejsce) - Budzyńska-Ślimak Kamila
Kozak Filip IIE Multitest 2015 język angielski laureat (8 miejsce) - Kalużna Maria
Jocz Mateusz IIE Multitest 2015 język angielski laureat (10 miejsce) - Kalużna Maria
Wiercziński Bartosz IIE Multitest 2015 język angielski laureat (10 miejsce) - Budzyńska-Ślimak Kamila
Wasilewska Katarzyna IIA Multitest 2015 język angielski laureatka (10 miejsce) - Styła Agnieszka
Jasnoch Zofia IB Multitest 2015 język angielski laureatka (10 miejsce) - Budzyńska-Ślimak Kamila
Reilly Phoebe IB Multitest 2015 język angielski laureatka (10 miejsce) - Styła Agnieszka

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 2 listopada 2015 r. w sprawie sposobu przeliczania na punkty poszczególnych kryteriów uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym, składu i szczegółowych zadań komisji rekrutacyjnej, szczegółowego trybu i terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2014/2015



Współpraca

Aktywnie działamy we współpracy z: