X LO
Kreatywna Edukacja

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku jest szkołą kreatywnych umysłów, która wspiera w rozwoju i wychowuje do szczęścia.

Więcej..

Doradztwo zawodowe

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku zajęcia doradztwa zawodowego odbywają się na każdym poziomie kształcenia to znaczy w klasach piewszych, drugich i trzecich.

Więcej..

Współpraca z UE

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku realizowane są międzynarodowe projekty w ramach europejskiego programu Erasmus+ oraz eTwinning.

Więcej..

OFERTY PRACY

Co otrzymujesz, pracując w Gimnazjum nr 25?

Możliwość rozwoju zawodowego

Nowoczesne narzędzia oraz pomoce dydaktyczne

Możliwość pracy z wykorzystaniem technologii IT

Zwiększone o 40% wynagrodzenie za zajęcia prowadzone dwujęzycznie

Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

Stabilne zatrudnienie

  • Anna Mrotek
  • 21/12/2016

GIMNAZJUM NR 25 W GDAŃSKU ZATRUDNI NA STAŁE:

Nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie, j. polskiego z kwalifikacjami do nauczania dwujęzycznego w j. angielskim

Wymagania:

  1. kwalifikacje do nauczania przedmiotów ogólnokształcących - zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku do obwieszczenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 czerwca 2013 r.(D.U. z 2013r. poz.1207)
  2. kwalifikacje do nauczania dwujęzycznego – znajomość języka angielskiego zaawansowana lub biegła - zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku do obwieszczenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 czerwca 2013 r.( D.U. z 2013r. poz.1207)
  3. kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  4. umiejętność prowadzenia zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi dydaktycznych
  5. stosowanie w praktyce TIK
  6. umiejętność stosowania pomiaru dydaktycznego oraz oceniania kształtującego

Obowiązki:

Określone w ustawach Karta Nauczyciela, o systemie oświaty i innych oraz odpowiednich aktach wykonawczych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i pomocy dydaktycznych oraz technologii IT
  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • zwiększone o 40% wynagrodzenie za zajęcia prowadzone dwujęzycznie
  • stabilne zatrudnienie

CV z informacją o stopniu awansu zawodowego prosimy przesyłać mailem na adres szkoły: szkolagim25@poczta.onet.pl
  • 13/12/2016

GIMNAZJUM NR 25 W GDAŃSKU PILNIE ZATRUDNI:

na zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy na kolejne lata szkolne nauczyciela j. polskiego najchętniej z kwalifikacjami do nauczania innego przedmiotu ogólnokształcącego

Wymagania:

  2. kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  3. umiejętność prowadzenia zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi dydaktycznych
  4. stosowanie w praktyce TIK
  5. umiejętność stosowania pomiaru dydaktycznego oraz oceniania kształtującego

Obowiązki:

Oferujemy:

Współpraca