X LO
Kreatywna Edukacja

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku jest szkołą kreatywnych umysłów, która wspiera w rozwoju i wychowuje do szczęścia.

Więcej..

Doradztwo zawodowe

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku zajęcia doradztwa zawodowego odbywają się na każdym poziomie kształcenia to znaczy w klasach piewszych, drugich i trzecich.

Więcej..

Współpraca z UE

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku realizowane są międzynarodowe projekty w ramach europejskiego programu Erasmus+ oraz eTwinning.

Więcej..

LIGA PRYMUSÓW

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


1.      

Dudzińska Jagoda

3c

6,00

2.      

Falkowska Emilia

2a

6,00

3.      

Kiciński Gabriel

3e

5,95

4.      

Ramotowska Maria

3e

5,95

5.      

Skrzypek Emilia

3c

5,95

6.      

Krajewska Zuzanna

2b

5,92

7.      

Szrejder Dominika

2c

5,92

8.      

Jocz Mateusz

3e

5,90

9.      

Kopacz Maja

1a

5,88

10.                       

Binkiewicz Weronika

2a

5,87

11.                       

Hang Mikołaj

3e

5,86

12.                       

Scharner Aleksandra

1a

5,86

13.                       

Bławat Agnieszka

3c

5,85

14.                       

Zwiefka Anna

2d

5,85

15.                       

Rajchel Julia

3a

5,83

16.                       

Szczepańska Natalia

1a

5,82

17.                       

Hajderek Krzysztof

3e

5,81

18.                       

Połeć Maria

1a

5,81

19.                       

Sztormowski Igor

3e

5,81

20.                       

Barsow Julia

1a

5,80

21.                       

Breczko Oliwia

3c

5,80

22.                       

Tubis Julia

3e

5,80

23.                       

Żurańska Ada

3f

5,78

24.                       

Sroka Wiktoria

2a

5,77

25.                       

Olszewski Krzysztof

1c

5,76

26.                       

Kocięcka Zuzanna

3e

5,75

27.                       

Szablewska Wiktoria

2a

5,75

28.                       

Zarzycka Nikola

3e

5,75

29.                       

Jendrzejewska Wiktoria

3d

5,74

30.                       

Kacprzak Wiktoria

3c

5,74

31.                       

Szyling Marta

3e

5,74

32.                       

Wiśniewska Wiktoria

3a

5,72

33.                       

Osińska Zuzanna

2f

5,71

34.                       

Różańska Aleksandra

2f

5,71

35.                       

Klimkiewicz Zuzanna

3e

5,70

36.                       

Małgorzata Śwital

2g

5,70

37.                       

Raczkowski Mateusz

3e

5,70

38.                       

Gancewska Marcelina

2b

5,69

39.                       

Szostak Alicja

2c

5,69

40.                       

Wiśniewska Aleksandra

2b

5,69

41.                       

Głowińska Kalina

3a

5,67

42.                       

Koszela Martyna

3e

5,67

43.                       

Magulska Zuzanna

1d

5,67

44.                       

Olszak Kuba

3e

5,65

45.                       

Czura Aleksander

2a

5,64

46.                       

Lewandowska Joanna

2f

5,64

47.                       

Pietrowski Tomasz

2f

5,64

48.                       

Falkowski Marcin

1a

5,63

49.                       

Sutor Marcin

2a

5,62

50.                       

Lewandowska Klaudia

3a

5,61

51.                       

Stolc Emilia

3a

5,61

52.                       

Aleksandra Rzeczyc

2g

5,60

53.                       

Kopeć Hanna

3e

5,58

54.                       

Pińska Hanna

2d

5,57

55.                       

Szumczyk Przemysław

2f

5,57

56.                       

Sołtysiak Mateusz

1a

5,56

57.                       

Surus Natalia

3a

5,56

58.                       

Szałkowska Zuzanna

3e

5,56

59.                       

Wiktoria Brose

1g

5,56

60.                       

Kozak Filip

3e

5,55

61.                       

Jakubik Alicja

1a

5,53

62.                       

Kolerska Julia

1a

5,53

63.                       

Makaro Magdalena

2a

5,53

64.                       

Piskorska Zofia

3c

5,53

65.                       

Prytuła Ksenia

2a

5,53

66.                       

Borodiuk Zuzanna

2f

5,50

67.                       

Jendrzejewska Weronika

3a

5,50

68.                       

Kindler Karolina

3f

5,50

69.                       

Zastawny Lena

1a

5,50

70.                       

Dubowik Barbara

1a

5,47

71.                       

Małkowska Barbara

3f

5,47

72.                       

Wiercziński Bartosz

3e

5,47

73.                       

Kubiś Dorota

2a

5,46

74.                       

Korcz Krystyna

3c

5,45

75.                       

Dziergowska Magdalena

3a

5,44

76.                       

Gajkowski Marcin

3f

5,44

77.                       

Magrean Damian

1a

5,44

78.                       

Śledziewski Dominik

3f

5,44

79.                       

Węgrzyn Anna

3a

5,44

80.                       

Górny Iga

1a

5,43

81.                       

Marszalec Adam

3e

5,43

82.                       

Morawska Aleksandra

2b

5,42

83.                       

Wojciech Mazur

3f

5,42

84.                       

Sobieska Debora

1c

5,41

85.                       

Benkowska Julia

1d

5,40

86.                       

Falkiewicz Kacper

2a

5,40

87.                       

Górka Nadia

1a

5,40

88.                       

Maśniak Iga

3e

5,40

89.                       

Sebastian Mróz

2g

5,40

90.                       

Gurin Natalia

3a

5,39

91.                       

Leśków Katarzyna

3e

5,39

92.                       

Majewska Sandra

3a

5,39

93.                       

Błaszkiewicz Karolina

3g

5,38

94.                       

Brzeska Alicja

2a

5,38

95.                       

Jażdżewska Dominika

3g

5,38

96.                       

Kaszewska Marianna

3g

5,38

97.                       

Lewandowski Maksymilian

1a

5,38

98.                       

Tucka Maja

2d

5,38

99.                       

Justyńska Aneta

2f

5,36

100.                 

Adamovich Marharyta

2c

5,33

101.                 

Jagielska Ewa

3c

5,33

102.                 

Ranuszkiewicz Zuzanna

1d

5,33

103.                 

Stalińska Karolina

1c

5,33

104.                 

Kochanowska Martyna

3e

5,32

105.                 

Kodlewicz Marta

3e

5,32

106.                 

Jagła Zuzanna

2a

5,31

107.                 

Kalińska Dominika

2d

5,31

108.                 

Jakub Zieliński

2g

5,30

109.                 

Kruszyńska Adrianna

3g

5,30

110.                 

Mazurkiewicz Jakub

3e

5,30

111.                 

Markocka Kalina

3a

5,28

112.                 

Badziąg Dominika

3g

5,27

113.                 

Chumowicz Zofia

1d

5,27

114.                 

Gacki Szymon

1a

5,27

115.                 

Kaim Emilia

1a

5,27

116.                 

Stypułkowska Nicola

1d

5,27

117.                 

Sząszor Weronika

3d

5,26

118.                 

Szerszon Julia

3d

5,26

119.                 

Klikowicz Mikołaj

1a

5,25

120.                 

Kozik Sławomir

1c

5,25

121.                 

Mróz Łukasz

3e

5,25

122.                 

Murawski Michał

1c

5,25

123.                 

Okularczyk Szymon

1a

5,25

124.                 

Urbaniak Dominika

2b

5,25

125.                 

Urbańska Zuzanna

2c

5,25

126.                 

Wysocka Julia

2b

5,25

127.                 

Ludwiczak Agata

3a

5,24

128.                 

Anna Gryboś

2g

5,23

129.                 

KorneliaLabudda

2g

5,23

130.                 

Jankowska Mila

3d

5,22

131.                 

Krzemińska Olga

3f

5,22

132.                 

Ruszkiewicz Wacław

3a

5,22

133.                 

Adamczyk Aleksandra

1b

5,20

134.                 

Przybylski Mateusz

1f

5,20

135.                 

Muszyńska Maria

1c

5,19

136.                 

Pawlicki Dominik

1c

5,19

137.                 

Janiak Konstancja

3a

5,18

138.                 

Koitalla Agnieszka

3f

5,17

139.                 

Tomków Maciej

3f

5,17

140.                 

Wasilewska Katarzyna

3a

5,17

141.                 

Brzóska Zuzanna

2d

5,15

142.                 

Ostrowska Julia

2e

5,15

143.                 

Rosiński Mateusz

2b

5,15

144.                 

Walkiewicz Weronika

2b

5,15

145.                 

Halina Szybkowska

2g

5,14

146.                 

Jędrzejewski Michał

2f

5,14

147.                 

Korczak Patryk

2f

5,14

148.                 

Poniewierski Maciej

2f

5,14

149.                 

Borowski Jan

1c

5,13

150.                 

Fydrych Mateusz

1f

5,13

151.                 

Kamiński Piotr

1a

5,13

152.                 

Lepek Laura

1d

5,13

153.                 

Terlecka Patrycja

1b

5,13

154.                 

Tomaszewicz Kinga

1b

5,13

155.                 

Januszewska Roksana

3a

5,12

156.                 

Kosmus Weronika

3e

5,12

157.                 

Kościuk Maciej

3f

5,11

158.                 

Wawryn Marcin

3a

5,11

159.                 

Górski Igor

2a

5,08

160.                 

Krzewska Klaudia

2a

5,08

161.                 

Leśniak Clara

2c

5,08

162.                 

Tusk Filip

2a

5,08

163.                 

Kosińska Kornelia

1d

5,07

164.                 

Kowalik Grzegorz

2c

5,07

165.                 

Leowska Julia

1a

5,07

166.                 

Suska Wiktoria

2a

5,07

167.                 

Wawryn Alicja

1d

5,07

168.                 

Wincel Karina

1d

5,07

169.                 

Jasińska Patrycja

3c

5,06

170.                 

Pietras Katarzyna

3c

5,06

171.                 

Banaś Natalia

3g

5,05

172.                 

Łukaszewicz Natalia

3g

5,05

173.                 

Aleksandrowicz Anastazja

2e

5,00

174.                 

Boczoń Michał

3g

5,00

175.                 

Chechłowska Oliwia

1d

5,00

176.                 

Chmielewska Klaudia

3g

5,00

177.                 

Czermiński Jakub

3f

5,00

178.                 

Głogowska Dominika

2c

5,00

179.                 

Gościak Paweł

2a

5,00

180.                 

Julia Czaja

1g

5,00

181.                 

Korol Marta

2b

5,00

182.                 

Krzyżanowska Lena

2a

5,00

183.                 

Melon Nel

1b

5,00

184.                 

Orłowski Jakub

1c

5,00

185.                 

Przybylska Jadwiga

2b

5,00

186.                 

Rumiańska Martyna

3g

5,00

187.                 

Stalka Marcel

1c

5,00

188.                 

Stankiewicz Natalia

3e

5,00

189.                 

Szulc Wojciech

1c

5,00

190.                 

Talaśka Maja

3g

5,00

191.                 

Walczak Jakub

2b

5,00

192.                 

Zielińska Maja

2d

5,00

193.                 

Korcz Julia

3a

4,94

194.                 

Wysocki Oliver

3g

4,94

195.                 

Aksman Aleksander

1b

4,93

196.                 

Kalinowski Hubert

1c

4,93

197.                 

Lachowicz Wojciech

1c

4,93

198.                 

Nowicki Konrad

2f

4,93

199.                 

Nurczyński Mateusz

1c

4,93

200.                 

Biechowska Maja

2a

4,92

201.                 

Ekert Beata

2d

4,92

202.                 

Farasiewicz Monika

2d

4,92

203.                 

Grzonkowski Kuba

2b

4,92

204.                 

Jazłowińska Klaudia

3a

4,89

205.                 

Łabasiewicz Oskar

3f

4,89

206.                 

Nerc Nikola

3e

4,89

207.                 

Reinholz Agnieszka

3c

4,89

208.                 

Sokołowski Damian

3a

4,89

209.                 

Zieliński Oliwier

1a

4,88

210.                 

Błaszkowska Agata

1b

4,87

211.                 

Aleksandra Przybylska

3a

4,86

212.                 

Litwin Robert

2f

4,86

213.                 

Wierszyło Mikołaj

2f

4,86

214.                 

Karczmarczyk Laura

2d

4,85

215.                 

Kopeć Alicja

2c

4,85

216.                 

Głodkowska Paulina

3d

4,84

217.                 

Kapica Julia

3d

4,84

218.                 

Gohr Marceli

3f

4,83

219.                 

Zamel Martyna

2b

4,83

220.                 

Wojtasiewicz Sebastian

3g

4,82

221.                 

Maciej Januszkiewicz

1g

4,81

222.                 

Nowak Patrycja

1d

4,80

223.                 

Południewski Jan

2g

4,79

224.                 

Kondracka Julia

3c

4,78

225.                 

Kurgan Damian

3a

4,78

226.                 

Kurgan Daniel

3a

4,78

227.                 

Chodoła Agata

2c

4,77

228.                 

Drozd Honorata

2b

4,77

229.                 

Kobus Klaudia

2d

4,77

230.                 

Kot Milena

2b

4,77

231.                 

Połuch Mateusz

2a

4,77

232.                 

Weissgerber Krystian

2b

4,77

233.                 

Perkowska Krystyna

3a

4,76

234.                 

Głuszek Oliwer

2b

4,75

 


Współpraca

Aktywnie działamy we współpracy z: