X LO
Kreatywna Edukacja

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku jest szkołą kreatywnych umysłów, która wspiera w rozwoju i wychowuje do szczęścia.

Więcej..

Doradztwo zawodowe

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku zajęcia doradztwa zawodowego odbywają się na każdym poziomie kształcenia to znaczy w klasach piewszych, drugich i trzecich.

Więcej..

Współpraca z UE

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku realizowane są międzynarodowe projekty w ramach europejskiego programu Erasmus+ oraz eTwinning.

Więcej..

KONSULTACJE

ROK SZKOLNY 2016/2017



NAZWISKO I IMIĘ NAUCZANY PRZEDMIOT EMAIL TERMINY KONSULTACJI
Barańska Hanna język angielski, język niemiecki h.baranska.gim25@onet.eu Wto: 16.45 - 17.30 sala 24
Bednarz Jolanta historia, wos j.bednarz.gim25@onet.eu Wto: 16.45 - 17.30 sala 9
Borowczak Marzena psycholog szkolny, socjoterapeuta m.borowczak.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Cichuta Artur wychowanie fizyczne, klasy sportowe a.cichuta.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Czarnobaj Katarzyna chemia k.czarnobaj.gim25@onet.eu Pon: 07.10 - 07.55 sala 31
Czerniecka Agata matematyka/matematyka nauczana dwujęzycznie a.czerniecka.gim25@onet.eu Śro: 07.10 - 07.55 sala 28
Drewski Wojciech wychowanie fizyczne w.drewski.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Franciszkowicz-Żuk Marta matematyka m.franciszkowicz.gim25@onet.eu Pon: 07.10 - 07.55 sala 6
Gala Cecylia biblioteka c.gala.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Gondek Irena informatyka i.gondek.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Gulińska Magdalena historia m.gulinska.gim25@onet.eu Wto: 07.10 - 08.00 sala 29
Jajeśniak Bożena geografia b.jajesniak.gim25@onet.eu Wto: 15.50 - 16.45 sala 7
Kadłubowska-Mruk Sylwia biologia/biologia nauczana dwujęzycznie s.kadlubowska.gim25@onet.eu Pon: 15.40 - 16.30 sala 5
Kalużna Maria język angielski m.kaluzna.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Kamińska Urszula doradztwo zawodowe u.kaminska.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Kamińska Urszula doradca zawodowy u.kaminska.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Kłosowska Ewa fizyka, matematyka e.klosowska.gim25@onet.eu Pon: 14.55 - 15.40 sala 16
Kotowicz Sylwia język angielski s.kotowicz.gim25@onet.eu Śro: 08.00 - 08.45 sala 27
Kozłowska Aleksandra język angielski a.kozlowska.gim25@onet.eu Pią: 08.00 - 08.45 sala 24
IIG po wcześniejszym umówieniu się
Krems Paulina matematyka p.krems.gim25@onet.eu Pią: 07.10 - 07.55 sala 28
Kułakowski Mariusz plastyka, zajęcia artystyczne m.kulakowski.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Kunikowska Agnieszka język polski a.kunikowska.gim25@onet.eu Pon: 15:50 - 16.35 sala 8
Loebl-Wysocka Agnieszka język angielski a.loebl.gim25@onet.eu Śro: 14.55 - 15.40 sala 23
Łacman Joanna nauczyciel wspomagający j.lacman.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Łumianek Daniel język angielski, geografia nauczana dwujęzycznie d.lumianek.gim25@onet.eu Pon: 15.45 - 16.30 sala 7
Łyszczarz Magda język hiszpański m.tuzinska.gim25@onet.eu Pon: 07.10 - 07.55 sala 25
Mateja Elżbieta język polski e.mateja.gim25@onet.eu Pon: 15.40 - 16.25 sala 22
Mieczkowska Aleksandra język polski a.mieczkowska.gim25@onet.eu Czw: 07.10 - 07.55 sala 8
Miksa Elżbieta pedagog szkolny e.miksa.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Niemkiewicz Magdalena religia, etyka m.niemkiewicz.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Płonka Alicja wychowanie fizyczne, klasy sportowe cheerleaders a.plonka.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Płonka Marek wychowanie fizyczne, rugby m.plonka.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Płonka Marek Krzysztof wychowanie fizyczne, rugby junior.plonka.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Polanowska Daria muzyka d.polanowska.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Prabucka Małgorzata biologia m.prabucka.gim25@onet.eu Czw: 14.45 - 15.30 sala 16
Sas Barbara religia b.sas.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Słaba Katarzyna język niemiecki, wychowanie fizyczne k.slaba.gim25@onet.eu Czw: 15.50 - 16.35 sala 5
Sorn Sylwia fizyka, matematyka s.sorn.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Spryszyńska Iwona wychowanie fizyczne i.spryszynska.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Styła Agnieszka język angielski a.styla.gim25@onet.eu Pon: 14.55 - 15.40 sala 5
Pon: 16.45 - 17.30 - dla osób mających niemiecki
Szajdziuk Ewelina fizyka, matematyka nauczane dwujęzycznie e.szajdziuk.gim25@onet.eu Śro: 07.10 - 07.55 sala 11
Tokarska-Dziennik Elżbieta nauczyciel wspomagający e.tokarska.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Wawrzyniak Alicja język angielski a.wawrzyniak.gim25@onet.eu Czw: 07.10 - 07.55 sala 13
Wołosz Marcin wychowanie fizyczne, taekwon-do m.wolosz.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Wójcik Anna nauczyciel wspomagający a.wojcik.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Wychowaniec Marzenna matematyka m.wychowaniec.gim25@onet.eu Wto: 07.10 - 07.55 sala 6
Zalewska-Rutkowska Beata zajęcia rewalidacji b.zalewska.gim25@onet.eu po wcześniejszym umówieniu się
Zbonik Diana język polski d.zbonik.gim25@onet.eu Pon: 15.50 - 16.35 sala 12
Zegarlińska Magdalena język angielski m.zegarlinska.gim25@onet.eu Pon: 07.10 - 07.55 sala 24
Zorn-Szumiło Joanna historia, historia nauczana dwujęzycznie j.zorn.gim25@onet.eu Czw: 08:00 - 08:45 sala 29
lub inny termin po umówieniu się
Zwiefka Dorota chemia d.zwiefka.gim25@onet.eu Pią: 15.50 - 16.35 sala 31

Współpraca

Aktywnie działamy we współpracy z: